شركت توكا شرق نيشابور مجري كليه سيستم هاي اتوماسيون و خدمات اداري ، حفاظتي و رايانه اي در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار ، اتوماسيون صنعتي ، روباتيك  مخابرات و ارتباطات فعاليت خود را آغاز نمود . كليه محصولات و خدمات معرفي شده توسط ما از نظر  سخت افزار و نرم افزار از آخرين تكنولوژي روز بهره مند مي باشند .
هدف موسسين اين شركت گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده و هميشه سعي داشته اند تا با طراحي ، ساخت و معرفي نرم افزار ها و دستگاه هاي جديد قدرت نظارت و مديريت ايشان را افزايش دهند .
بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه و خدمت به كشور عزيز خود برداريم  و اميدواريم همياري و همكاري بيشتر مسئولين محترم ، اراده و انگيزه ما را تقويت نمايد .

ارائه خدمات کیفی و کمی ، قیمت مناسبتر و صداقت ویژه کارکنان آن، این شرکت  را از دیگر رقیبان این صنعت متمایز ساخته و شما را به داشتن سیستم تبلیغاتی پیشرفته تشویق می کند.

پنل های این شرکت نیاز به خرید سخت افزار های گران قیمت ندارد و تنها از طریق وب سایت ما که یک سایت همیشه در دسترس می باشد می توانید پیام های خود را ویژه مشتریان ، کارکنان ، منطقه و تبلیغات انبوه خود ارسال نمایید . ما فقط با داشتن یک نام کاربری و کلمه عبور می توانید از این امکانات استفاده نمایید . سرعت ارسال و هزینه کم این پنل ها در برابر دیگر پنل های شرکت های همکار باعث گردیده به بهترین و ارزان قیمت ترین کشور معروف باشیم نمی گوییم بهترین هستیم اما جزء بهترین ها هستیم .

سامانه پشتیبانی شرکت : Www.Portal.TookaEn.Ir

آدرس وبگاه شرکت : Www.TookaEn.Ir

 • شارژ آنلاین
 • رفع فیلترینگ همراه اول
 • رفع فیلترینگ ایرانسل
 • امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات
 • رونمایی از قالب جدید سایت
 • امکان ارسال از طریق دکل ایرنسل فراهم گردید

  ارسال به دکل ایرانسل (BTS)  قابلیت ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و رده سنی ویژه مشترکین همراه اول فعال گردید  * 
  جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:09155519102

  تفکیک جنسیت و رده سنی
  با استفاده از این سرویس شماره تلفن و شماره پیام کوتاه شما یکسان خواهد بود ، یکی دیگر از مزایای این سرویس عدم اشغال شدن خط تلفن ثابت می باشد ، ضمنا در ارسال از خطوط 021 ، 026 هزینه ارسال پیامک لاتین نیز همانند پیامک فارسی محاسبه خواهد شد

  ارسال پیامک از خطوط ثابت

  ارسال پیامک تست

  برای ارسال پیام تست لطفا شماره همراه مورد نظر را در کادر زیر وارد نمایید